Zakupiliśmy własne m za 300 tysięcy

Razem z mym partnerem żyliśmy przez kilka lat u moje mamy. Choć pokoi okazało się być sporo to potrzebowaliśmy naszego gniazdka. Na nieszczęście nie zgromadziliśmy tyle środków aby wnioskować o kredyt. Stąd oboje natrafiliśmy na zyskowne posady. Małżonek uzyskał pracę w firmie projektującej procesory zaś ja otrzymałam etat w gabinecie spa.

taras i okno
Przez 3 lata zbieraliśmy środki. Czasem wydawało się być niezmiernie trudno, gdyż nie mieliśmy możliwości wyjeżdżać na odpoczynek czy też kupować sobie wartościowych przedmiotów. Dostaliśmy ratunek od mamy jednak domyślaliśmy się, że za jakiś czas będzie niewygodnie, jak pojawi się nowy członek rodziny. Po 5 latach oszczędzania daliśmy radę zebrać pożądaną sumkę. Zaraz potem wybraliśmy się by wybrać domy. Potrzebowaliśmy kupić nieduże mieszkanie niedaleko parku Wrocławia. Stało się jasne, że parę lokali będzie trafnym rozstrzygnięciem.
klimatyzator

Wytypowaliśmy mieszkanie a potem udaliśmy się do placówki banku

Kiedy wytypowaliśmy odpowiadające nam cztery kąty, należało przyjść do placówki bankowej. Wnioskowaliśmy o pożyczkę hipoteczną w Eurobanku, gdyż oferty były nader atrakcyjne. Wyczekiwaliśmy na decyzję miesiąc. Potem skontaktował się z nami pracownik banku i poinformował, że uzyskaliśmy kredyt. Czuliśmy się niezmiernie usatysfakcjonowani. Kiedy przelano nam środki musieliśmy przygotować małą renowację nowego gniazdka. Należało zamontować nowe okna, stąd odszukałam w necie jednostkę, która oferuje niedrogie okna. Wyłowiliśmy okna aluminiowe Optimus System, zaś nim minął miesiąc zjawiła się brygada po czym wstawiła kupione okna. W następnej kolejności nabyliśmy meble jak i również położyliśmy nowe kafelki. Po krótkim czasie nasze lokum prezentowało się cudownie. Mieliśmy możliwość nareszcie wyprowadzić od rodziców.
salon

Mamy idealne miejsce do życia

Nowe mieszkanie jest nadzywczaj śliczne. Bank umożliwił urzeczywistnić pomysły. Wespół z mężem regularnie przebywamy w nowym mieszkaniu. Poznaliśmy także wiele ludzi. Jestem przekonana, że podpisanie kredytu okazało się stosownym założeniem. Jakkolwiek aktualnie musimy by spłacać raz w miesiącu transzę kredytu, to mamy swe osobiste gniazdko. Za jakiś czas pragniemy odremontować naszą sypialnię a także zamówić wyposażenie do salonu. Jeśli zgromadzone pieniądze na to pozwolą wtedy także wstawimy jacuzzi. Myślę, że ostatecznie stanie się nadzwyczajnie.