Wandkork

Interesujące wnętrza własnych domów i lokali to zespół wyłonionych przez nas segmentów dekoracyjnych i wykończeniowych naszego lokum. Alternatywą dla ścian oklejonych tapetą, lub płytkami lub zwyczajnie ścian malowanych jest wandkork, jest to korek zakładany na ścianę i powodujący, że wyłożona nim ściana jest ponadprzeciętna, nowoczesna i bezprecedensowa.

Projekt naszego lokalu mieszkalnego, może planować zaistnienie takowych ścian w gabinecie, kuchni, pokoju rodzinnym, ściany pokryte korkiem aranżują w domu ekstrawagancki mikroklimat, korek wycisza gabinet a osłonięty woskiem sprawia, że w miejscach o ogromnym nasileniu ruchu z ulicy, unoszące się opary kurzu nie przyczepiają się na dobre do ścian. Swobodnie idzie takową ścianę wytrzeć chusteczką czy szmatką i nie wchłaniamy w domu kurzu.
Oferowany jest nadzwyczaj wielki wybór wzorów, faktur i barw, można wyselekcjonować według swego uznania i przystosować do reszty umeblowanego już wnętrza.
kork
Korek to sto procent natury i ekologii, czujemy to w 100%100 procentach w pomieszczeniach, gdzie zastosowano korek na ścianach. Niesłychanie popularny nie tylko w budynkach i schronieniach odnalazł swoje miejsce dodatkowo w biurach. Pomieszczenia gdzie ściany pokrywa wandkork to pokoje izolowane i stonowane, indywidualne w swoim rodzaju i bezprecedensowe, posiadające własny charakter w tym potworne natury estetyczne i praktyczne.
Stosowany korek jest fenomenalnej jakości, ściany bardzo długo wytrzymują, nie ulepszamy ich struktur przez długi czas, bezproblemowe są w zabezpieczeniu i utrzymaniu czystości oraz odporne na wszelakiego rodzaju niepomyślne warunki.
Nasze mieszkanie z wyłożonymi korkiem ścianami dostaje od nas swój, indywidualny look, mieszkanie ma pomieszczenia osobliwe, a przy tym bardzo przyjemne i nowatorskie. My natomiast sami w takowym mieszkaniu czujemy oryginalną aurę i nader fajnie spędzamy w nim wolne chwile.