Najfajniejsze zakątki na wczasy

Prawie 10 lat temu zaplanowaliśmy, że zbudujemy pensjonat. Mieliśmy w posiadaniu kapitał ze sprzedania dwóch domów, które odziedziczyłam, z tej przyczyny narodził się ów projekt. Początkowo małżonek okazał się być nieskory do tego gdyż sądził, że może to być trudne.

nowoczesny dom
Jednakże po jakiś czasie wspólnie postanowiliśmy o wcieleniu w życie tegoż planu. Mieszkamy na Mazurach w niedużej gminie. Pożądaliśmy zbudować teren wypoczynku dla ludzi potrzebujących czmychnąć od powszednich zleceń. W związku z tym zakupiliśmy parcelę niedaleko lasów. Uprzednio pomknęliśmy do Eurobanku żeby wnioskować o pożyczkę. Kiedy uzyskaliśmy pieniądze zaplanowaliśmy pracę budowlane. Pierwotnie miały być wybudowane pensjonat i sześć domków z drewna. Na dodatek skonstruowaliśmy altanki i przepiękne ogrody.

Pensjonat wzniesiony był niezmiernie błyskawicznie

Zasadniczym tematem miał być apartament, w którym nocowaliby goście z różnych miast. Pragnęliśmy żeby zawierał tuzin pokoi. Na starcie zakupiliśmy artykuły budowlane oraz zarezerwowaliśmy ekipę, która była zobowiązana wcielić w życie nasz plan. Zaraz po postawieniu fundamentów należało wstawić okna. Miało być około trzydzieści okien. Stąd wypatrywałam odpowiedniej firmy, która realizuje tak duże zlecenia. Sąsiadka zaproponowała mi https://www.oknaoptimus.eu/. Skontaktowałam się z pracownikiem firmy a następnie sprecyzowaliśmy wszelkie niuanse. Po pewnym czasie dowieziono zamówienie i zamontowano je w pensjonacie. Wybrałam się do IKEI gdzie kupiłam meble oraz odpowiednie urządzenia. W wybieraniu rzeczy do hotelu pomagała mi grupa przyjaciół. Już po roku mogliśmy ugościć turystów do naszego pensjonatu.
businessmen

Odpoczynek w sąsiedztwie parku

OW wybudowany został w sąsiedztwie pól i lasów. Wokół bywa cicho natomiast dzięki temu, że ulice leżą dalej, nie doświadczymy harmidru. Odwiedzający mają możliwość czerpać z niesamowitości natury. Pociechy kapitalnie wypoczywają, mogą grać na boiskach natomiast opiekunowie nie muszą się martwić o własne dzieci. Niedługo chcemy postawić na zrobienie kąpieliska a dodatkowo organizowanie ferii dla dzieciaków. Zysk z nowego ośrodka jest wielki więc możemy powierzyć kapitał w zmodyfikowanie ośrodka wczasowego.