Najbardziej udane kolonie tylko w Bieszczadach

Rozważacie, gdzie wasze dzieci mogłyby pojechać na obóz żeby być na łonie natury.Jakie miejsce oferuje czyste powietrze, zapierające dech krajobrazy i atrakcje dla waszych dzieci?.

Bardzo dobrym pomysłem wydają się być położone na wschodzie kraju góry – Bieszczady. Zagwarantują dzieciakom pełną rozrywkę a ponadto umożliwią im relaks w obrębie dzikiej przyrody Karpat Wschodnich. To właśnie z takich wyjazdów przywiozą cudowne refleksje ale również nawiążą nowe znajomości i będą posiadały cenne kompetencje związane z funkcjonowania świata przyrody. Ponieważ nie istnieją lepsze metody nauki niż te na łonie natury, tym chętniej, jeżeli to zajęcia spędzone z przyjaciółmi na kolonii w górach.
szczyty

Niezbędne wiadomości na temat Bieszczadów

Beskidy lesiste to obszar usytuowany w południowo wschodniej Polsce. Podzielony jest następujące pasma górskie: Bieszczady Wschodnie położone na Ukrainie i Zachodnie obecne na wschodzie naszego kraju a także rozciągające się na część Ukrainy i terytorium Słowacji. Te ostatnie w znacznej mierze obejmują Rezerwat Karpaty Wschodnie, który mieści się w rejestrze rezerwatów przyrody UNESCO. Najwyższym wierchem jest góra Tarnica, który ma ponad 1 300 m n. p .m.. Bieszczady nie wydają się najwyższe, ale za to istnieje możliwość by bezproblemowo udać się na samą górę i obserwować cudowne zakątki Karpat Wschodnich. Warto dodać, że charakteryzują się strefowym rozkładem roślinności i nietypowym układem rzek. Zaś najpiękniejszym miejscem w tej okolicy jest Park Dolina Sanu. To tutaj możemy ujrzeć duże dzikie zwierzęta jak choćby niedźwiedź czy żubr oraz wilki i rysie. Karpaty Wschodnie stanowią ostoję przede wszystkim dla nieobserwowanej w innych częściach kraju zwierzyny oraz gromadzą dużą liczbę nietypowych na nizinach i wyżynach zbiorowisk roślinności. Buczyny, które zajmują ten region i występujące często cieki wodne odpowiadają za ten specyficzny nastój.
bieszczady panorama

Najprzyjemniejsze lokum
do spędzenia czasu w Bieszczadach

Najciekawszym i bardzo dobrze zlokalizowanym miejscem w obrębie Doliny Sanu jest ośrodek rekreacyjny Zielona Polana kolonie w Bieszczadach. Leży w obrębie Parku Krajobrazowego Dolina Sanu, w pobliżu wsi Dubiecko w województwie podkarpackim.

Oferuje miejsca do spania dla blisko 100 gości, w wygodnych drewnianych domkach a także w komfortowych lokalach hotelowych. Ponadto do dyspozycji turystów występuje również pole namiotowe. Ośrodek Zielona Polana ma do zaproponowania wakacje w górach dla dzieci z rozmaitymi atrakcjami. Ze względu na dogodne usytuowanie i proste dotarcie do hotelu, w pobliżu można zażyć dużo przyjemności i doświadczyć atrakcji , które sprawią, że nie będziemy się zanudzać. Wymienić można podróże z użyciem drezyn rowerowych, Muzeum Skamieniałości i Minerałów oraz Wioseczka o charakterze Fantasy, która mieści się 30 km od Zielonej Polany. Uczestnicy kolonii mogą udać się do miasta Lwów i co więcej odwiedzić Dynów, reklamujące się jedyną taką Przeworską Koleją Dojazdową. Kolonie w górach okażą się zapewne urozmaicone i nie będzie im brakować atrakcji.
łódka