Izolowanie dachów – London Insulation

London Insulation to brytyjska korporacja o ugruntowanej pozycji na rynku, realizująca zlecenia z aspektu izolacji nakryć budynków przy zastosowaniu rewolucyjnych towarów marki H2Foam od firmy Icynene.

London Insulation to głównie kapitalna jakość i radość milionów konsumentów, jacy im zaufali. W dbałości o domy konsumentów, stale doskonalą swoje wytwory i szukają nowych, lepszych rozwiązań montażowych. Te izolacje są doskonale wodoszczelne, o dobrej gęstości, a pianki do montażu składają się ze szczególnych jednostek, umożliwiających celne wypełnienie powierzchni między belkami dachowymi, stalą i innymi przestrzeniami.
iycene
Produkty wykonane przez Icynene są idealne do każdej izolacji dachowej, gdyż:

  • nie posiadają szkodliwych oparów, tak jak w różnych piankach poliuretanowych,
  • są sprężyste,
  • w żadnym razie nie tracą własnego kształtu,
  • zapełniają wszystkie zadrapania i przerwy,
  • oddychają,
  • mają doskonałe atrybuty technologiczne i akustyczne,
  • występuje zerowe niebezpieczeństwo kondensacji.

Piankowe wyroby do izolacji w sprayu od Icynene pomogły zdefiniować europejskie standardy w ociepleniach nakryć budynków. Funkcjonalnie potrafią one zablokować dowolne dźwięki i mroźne powietrze, a do tego są bezpieczne dla zdrowia, bezzapachowe, porządne i nadzwyczaj efektywne.
Do tej chwili wybór H2Foam został wykorzystany w wielu krajach na całym świecie do schematów mieszkaniowych i handlowych. Instytucja ta jest przykładem dla innych fabrykantów, dążących do zagwarantowania swym produktom solidności i innowacyjności w 1.
izolacja
Przez ponad 30 lat stały postęp techniki i wspólna praca wielu ludzi, zezwoliły stworzyć wytwór doskonały dla każdego odbiorcy.
Używanie tego rodzaju pianki umozliwia zdobycie oszczędności w grzaniu plus minus 50%. Szczególnie w miesiącach zimowych wolno zdawać sobie sprawę, jak bronią one budynki mieszkalne przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo wpływają one na jakość powietrza w pomieszczeniach, ustanawiając bardzo wydajną barierę dla brudu i wszelkich mikrobów, w tym alergenów, jak: pyłki, kurze. Kolejną zaletą tego materiału jest sensacyjna giętkość. Toleruje on nawet epizodyczne ruchy domu, nie gubiąc przy tym nic ze swych uszczelniających właściwości. Pianka nie wchłania wody ani nie zatrzymuje wilgoci, co umożliwia uniknąć powstawania wilgoci i zagrzybienia na ścianach domu.
Pianka
Na wszelkie własne instalacje jednostka daje 25-letnią porękę.